Slovenija (Domžale, G-4, zemlja) – Kvalifikacije – finalna runda: Gorica Spasojević – Alexandra Meier (SUI) 6:1, 6:3; Đurđina Vrhovac – Anđela Stojković (CAN) 2:6, 2:6.

BiH - Bjelorusija 0:1

Nerman Fatić - Aliaksandr Bulitski 2:6 5:7
Dario Račić - Yaroslau Shyla -
Fatić / Račić - Bulitski / Shyla -

BiH - Hrvatska 2:1

Nerman Fatić - Ante Marinčić 7:5 2:6 6:8
Dario Račić - Filip Veger 3:6 6:1 7:5
Fatić / Račić - Marko Goleš-Babić / Marinčić 4:6 6:3 6:4

1. kolo: Bosna i Hercegovina - Izrael 1:2

Aziz Kijametović - Igor Smylaanski 7:6(4) 6:4
Faruk Bakalović - Or Ram Harel 0:6 1:6
Kijametović / Bakalović -
Smylaanski / Ram Harel 3:6 2:6

1. kolo: Bosna i Hercegovina - Bugarska 1:2

Damira Muminović - Gebriela Mihaylova 7:5 6:2
Dea Herdželaš - Julia Terziyska 3:6 5:7
D. Herdželaš / D. Muminović - J. Terziyska / Aleksandra Karamanoleva 6:4 1:6 1:6

Rusija (Moskva, zemlja) – 2. kolo: Damira Muminović – (4) Ioana Loredona Rosca (ROU) 3:6, 6:3, 4:6; Faruk Bakalović – (15) Lucas Miedler (AUT) 4:6, 2:6; dubl – 2. kolo: (15) Dea Herdželaš / D. Muminović – Anna Katalina Alzate Esmurzaeva / Nikki Luttikhuis (NED) 5:7, 5:7; 3. kolo: F. Bakalović / Aziz Kijametović – (2) Enzo Couacaud / Alexandre Favrot (FRA) 1:6, 4:6.

Klosters (Švicarska, G-B1, zemlja) – 2. kolo: Dario Račić – (12) Yaroslau Shyla (BLR) 6:7(5), 6:7(3); Nerman Fatić – Photos Photiades (CYP) 2:6, 3:6; dubl - 1. kolo: N. Fatić / D. Račić – (8) Mathias Bourgue / Laurent Lokoli (FRA) 0:6, 3:6; 2. kolo: Anita Husarić / Marijana Novaković – (3) Viktoria Malova / Anna Karolina Schmiedlova (SVK) 5:7, 2:6.

Rusija (Moskva, zemlja) – 1. kolo: Damira Muminović – Busra Kayrun (TUR) 6:1, 6:2; Dea Herdželaš – Maša Marc (SLO) 3:6, 5:7; Faruk Bakalović – Rok Sitar (SLO) 7:6(3), 6:3; 2. kolo: Aziz Kijametović – (13) Alexandre Favrot (FRA) 4:6, 1:6.

Klosters (Švicarska, G-B1, zemlja) – 1. kolo: Dario Račić – Balazs Odon Barta (HUN) 6:3, 4:6, 7:6(8); 2. kolo: Marijana Novaković – Melisa Martinov (MDA) 7:5, 1:6, 0:6; Anita Husarić – Tamara Bizhukova (RUS) 6:1, 4:6, 6:7(1).

Njemačka (Moenschengladbach, G-4, zemlja) – četvrtfinale: Elmar Ejupović – (7) Filip Baldi (ITA) 7:6(6), 6:3.